| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| balde υλικό | Χάλυβας υψηλής ταχύτητας |
| Ζωή λεπίδων | 7-8 μήνες |
| Τέμνον πάχος | 0.33.5mm |
| Τέμνουσα ταχύτητα | επίπεδο ικανότητας χειριστών |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Θαλάσσιας χρήσης θήκη από πλακέ, ασφαλής, δεν χρειάζεται να απολυμαίνεται |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | εντός 7 ημερών από την παραλαβή της πληρωμής. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 800 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Η πόλη Dongguan, επαρχία Guangdong, Κίνα |
| μορφή λεπίδων | Δύο γραμμικές λεπίδες |
|---|---|
| Τέμνον πλάτος | 0.63.2mm |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Πλατφόρμα | Μπορεί να προσαρμόσει |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Σκοπός | δύο κυκλικές λεπίδες |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
| Φρέμα | ανθεκτικό πλαίσιο από συμπαγές σίδηρο |
| Εγγύηση | ένα έτος χωρίς χρέωση |
| Εφαρμογή | Πίνακες από αλουμίνιο |
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
|---|---|
| Υλικό λεπίδας | Χάλυβα υψηλής ταχύτητας από την Ιαπωνία |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Εξουσιοδότηση | ένα έτος |
|---|---|
| depaneling πάχος | 0.33.5mm |
| depaneling μήκος | 330mm |
| Λεπίδα | γραμμική λεπίδα |
| Τύπος | πνευματικός |
| Εγγύηση | ένα έτος |
|---|---|
| Δυνατότητα εκτύπωσης | 00,3-3,5 mm |
| Διάρκεια αποτύπωσης | 330 χιλιοστά |
| Σκοπός | Γραμμική λεπίδα |
| Τύπος | Πνευματικό |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |
| Πνευματική μηχανή κοπής V-Groove PCB με λειτουργία αντίδρασης χωρητικότητας | 480mm |
|---|---|
| μέγεθος | 990 × 425 × 350 mm |
| Μειώστε το πάχος | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Βάρος μηχανής | 220kg |
| Υλικό λεπίδας | χάλυβας υψηλής ταχύτητας της Ιαπωνίας |
|---|---|
| Ταχύτητα διαχωρισμού | Λόγω του επιπέδου ικανότητας χειριστών |
| Χωρισμός του πάχους | 00,3-3,5 mm |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Πιστοποίηση | CE ISO |