| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Ονομασία προϊόντος | punching PCB μηχανή |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Πιστοποιητικό | Πιστοποιητικό CE και GMC |
| Δρόμος αποστολής | Προαιρετικό |
| Εγγύηση | Δωρεάν για ένα έτος |
| Σχήμα | CWPE |
|---|---|
| Συμμετοχή τρύπησης (T) | 3 (κατασκευασμένα κατά παραγγελία κουτιά έως 30T) |
| Εργασιακή περιοχή (mm) | 330*220 (κατά παραγγελία) |
| Τετάρτη | 110/220 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
| Μορφή PCB | Ενωμένη σύνδεση |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Χαμηλή τιμή |
| διαχωριστής PCB | διαχωριστής PCB |
| Χρόνοι κτυπήματος δράσης | 12 φορές/λ. |
| Πίεση αέρα εργασίας ξηρά | 0.50-0.70 MPA |
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
|---|---|
| Μήκος χωρισμού | 330 χιλιοστά |
| Πακέτο | η περίπτωση |
| Στέλνοντας τρόπος | EXW/ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ |
| πάχος διαχωρισμού | 00,3-3,5 mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | μέσα σε 7 ημέρες μετά από την παραλαβή η πληρωμή. |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1200 σύνολα/έτος |
| Τόπος καταγωγής | Πόλη Dongguan, επαρχία Γκουαγκντόνγκ, Κίνα |
| Σχήμα | CWPL |
|---|---|
| Συμμετοχή τρύπησης (T) | 8 |
| Εργασιακή περιοχή (mm) | 460*320 |
| Μέγεθος (mm) | 930*880*1230 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | πλόιμη περίπτωση κοντραπλακέ, χρηματοκιβώτιο, καμία ανάγκη απολυμαμένος |
| Όνομα | Remover αποκομμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καθοδηγημένοι πίνακες |
| Πάχος PCB | ανώτατα 3.5mm |
| Nibbler PCB | Nibbler PCB |
| Κτύπημα φωτογραφικών διαφανειών | 2 χιλ. |
| Punching δύναμη | 3-30T |
|---|---|
| Να πεθάνεις. | Προσαρμόστε |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| η εργασία είναι | 330*220mm |
| Τύπος | Πνευματικό |