| Ονομασία | PCB Depanel |
|---|---|
| Τροποποιημένο | 1 σύνολο |
| Προθεσμία πληρωμής | Μετρητά, T / T, paypal, πιστωτική κάρτα |
| Καθιέρωση έτους | 1999 |
| Μέγιστο μήκος διαχωρισμού PCB | 330 χιλιοστά |
| Ονομασία | PCB depanelizer |
|---|---|
| Χρώμα | λευκό |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μέγεθος PCB Max | 650*450mm (μπόρεσε να προσαρμοστεί καμένος) |
| Δάχος PCB | 0.63.5mm |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Υλικό | Μάρμαρο |
|---|---|
| Η επιφάνεια τελειώνει | Χρώμα ESD |
| Τάση | 110v/220v |
| Βάρος μηχανών | 1500kgs |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Ονομασία | μηχανή διαχωριστών PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Λευκό |
| Ανώτατο μήκος PCB | 330 χιλιοστά |
| Δάχος PCB | 10,0-3,5 mm |
| Ετικέτα | CW |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία | Επεξεργαστής αποστράγγισης PCB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Μάρκα | ChuangWei |
| Δύναμη | AC220V |
| Εγγύηση | 1 έτος |