| Όνομα | Τηλεσκοπικές μεταφορέας πυλών και μηχανές μεταφορέων & μεταφορέας |
|---|---|
| Το κύκλος ζωών | 15S |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 100-230V εναλλασσόμενο ρεύμα (χρήστης που διευκρινίζεται) |
| Ηλεκτρικό φορτίο | Ανώτατο 200 βολτ |
| Όγκος ροής αέρα | Μέχρι 10 L/minute |
| Όνομα | Βατραχοπέδιλο PCB υψηλό - μεταφορέας στροφής ποιοτικού PCB |
|---|---|
| Ώρα ποδηλασίας | 10Sec |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 100-230V δύναμη εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Πίεση αέρα | 4-6 φραγμός |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένος) |
| Όνομα | Βατραχοπέδιλο PCB υψηλό - μεταφορέας στροφής ποιοτικού PCB |
|---|---|
| Χρόνος ανακύκλωσης | 10Sec |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 100-230V δύναμη εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Πίεση αέρα | 4-6 φραγμός |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένος) |
| Όνομα | Βατραχοπέδιλο PCB υψηλό - μεταφορέας στροφής ποιοτικού PCB |
|---|---|
| Χρόνος ανακύκλωσης | 10Sec |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 100-230V δύναμη εναλλασσόμενου ρεύματος |
| Πίεση αέρα | 4-6 φραγμός |
| Ύψος μεταφοράς | 900±20mm (ή προσαρμοσμένος) |